بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران

عکس بهترین وکیل پایه یک در تهران

یکی از مهم‌ترین مسائلی که ممکن است هر فردی در طور زندگی خود برخورد بکند مشکلات قضایی است که برای حل آن نیاز به وکیل است. حال اگر در تهران این اتفاق برای شما بیافتد کار مقداری سخت است زیرا تهران به علت وسعت زیاد و پایتخت بودن وکلای مجرب‌تری را در خود جای‌داده است و شما باید به دنبال بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران باشید تا مشکلات خود را به او واگذار کنید.

ممکن است برای شما سؤال پیش‌آمده باشد که وکیل پایه‌ یک یا اصلاً وکیل کیست و باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد. ما در این مقاله به شما این مفاهیم را به‌طور کامل توضیح می‌دهیم و در انتخاب بهترین وکیل پایه‌یک در تهران به شما کمک می‌کنیم.و در آخر اگر تمایل داشتید میتوانید با ما جهت قبول وکالت پرونده تان در ارتباط باشید

به چه فردی بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران گفته می‌شود؟

وکیل پایه یک در تهران  به فردی گفته می‌شود که از جانب شخصی دیگری چه حقیقی و حقوقی مأمور به انجام کاری می‌شود. وکالت یک عقد جایز است که باید در چارچوب قوانین مدنی صورت گیرد. به‌علاوه در این تعریف به طرفین منعقد کننده این عقد وکیل و موکل گفته می‌شود.

افراد حقیقی و حقوقی

در تعریف بالا به افراد حقیقی و حقوقی اشاره شد بعد نیست با این اصطلاحات آشنا شویم. فرد حقوقی به تمام افرادی عادی اعم از من و شما گفته می‌شود که به هر دلیلی اعم از طلاق، دعوا، خسارت و موارد از این قبیل به وکیل مراجعه می‌کنیم.

اما افراد حقوقی اشاره دارد به افرادی که در گروه‌ها، سازمان‌ها و یا مؤسسات در حال فعالیت هستند و به هر دلیل نیاز به وکیل دارند. افراد حقوقی به دلیل سطح کاری خود بیشتر دنبال بهترین وکیل پایه‌یک تهران هستند تا بتواند درصد موفقیت خود را بالا ببرند البته این امر استثنا نیز دارد و در موارد زیادی افراد حقوقی نیز به دنبال این خواسته هستند.

بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران کیست؟

وکیل پایه‌یک به وکیلی گفته می‌شود که دارای حداقل مدرک لیسانس در رشته‌های حقوقی و فقهی است و یا در آزمونی که هم‌تراز این مدرک است، شرکت کرده است و با موفقیت توانسته است به‌عنوان کارآموز قبول‌شده و در یک دوره 18 ماه فعالیت کرده و توانسته آزمون شفاهی و کتبی کانون وکلا را قبول شود. این فرد می‌تواند بعد از کسب موفقیت در آزمون‌ها در مراسم تحلیف شرکت کرده و بعد از سوگند خوردن به‌عنوان وکیل پایه‌یک مقبول و شناخته شود.

آدرس دفتر وکیل پایه یک در تهران
وکیل پایه یک

مواردی که یک بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران باید گذرانده باشد

وکلای پایه‌ یک به‌عنوان مجرب‌ترین وکلا شناخته می‌شوند و از همین رو باید حداقل این مراحل گذارندِ باشند تا بتوان به آن‌ها وکیل پایه‌یک گفت البته بهترین وکیل پایه‌یک تهران باید دارای ویژگی‌های بسیار بالاتری باشد.

  • حداقل دارای مدرک لیسانس در رشته حقوق
  • در آزمون بسیار سخت وکالت شرکت کرده باشد و از بین داوطلبان بسیار، قبول‌شده باشد.
  • صلاحیت اخلاقی، مذهبی و عمومی او به‌صورت رسمی تائید شود.
  • دوره کارآموزی وکالت که 18 ماه است را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
  • دوره‌ی وکالت پایه دو را با موفقیت به اتمام رسانده باشد.
  • اختبار (آزمون‌های پی‌درپی و مصاحبه‌های علمی بسیار زیاد) را با موفقیت کامل طی کرده باشد.

 

تفاوت وکیل پایه‌ یک و پایه دو

شاید برای شما سؤال پیش‌آمده باشد چرا به‌جای گشتن به دنبال بهترین وکیل پایه‌یک تهران به سراغ بهترین وکیل پایه دو نرویم و اصلاً تفاوت این وکلا در چیست.

باید بدونید وکلای پایه دو بسیار محدودتر هستند و طی شرایطی تعیین‌شده می‌توانند فعالیت کنند و به‌اندازه وکلای پایه‌یک نمی‌توانید وارد پرونده‌های گسترده شوند. به‌طورکلی وکلای پایه دو در شرایط زیر می‌توانند وارد صحنه شوند.

  1. محاکم کیفری

وکلای پایه دو در محاکم کیفری با جرائم تعزیری با حبس حداکثر 10 ساله محکوم و یا با حکم شلاق و جزای نقدی را داشته باشد، حق شرکت کردن دارند

  1. محاکم قضایی

در این محاکم نیز وکلای پایه دو زمانی حق شرکت را دریافت می‌کنند که در این محاکم بازخواسته بیشتر از 50 میلیون تومان نباشد و یا خواسته غیرمالی باشد. البته استثناهایی نیز وجود دارد مانند زمانی که دعواها مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد می‌توانند شرکت کنند.

این در حالی است که وکلای پایه‌ یک حق شرکت در هرگونه محاکم کیفری و حقوقی رادارند و می‌تواند از حقوق موکل خود دفاع کنند این نشانده اهمیت بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران و مناطق دیگر است.

شماره بهترین وکیل پایه یک در تهران

اهمیت انتخاب بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران 

شاید برای دوستان سؤال پیش آید چرا باید به میزان تجربه وکیل اهمیت داده شود و اصلاً این موضوع اهمیت دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید اشاره نمود مهم‌ترین کار شما در برخورد در مسائل حقوقی و کیفری انتخاب وکیل مجرب است زیرا اگر شما در انتخاب وکیل اشتباه کنید، احتمال کاهش درصد موفقیت شما بسیار بالا می‌رود و حتی اگر حق با شما باشد ممکن است حقوق شما ضایع شود.پس میبایست بهترین وکیل پایه یک در تهران را انتخاب نمود تا در پرونده ها حقوقی یا کیفری تان به مشکل نخورید.

شماره بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران 


اگر میخواهید شماره بهترین وکیل پایه یک در تهران را داشته باشید ما در ادامه شماره بهترین وکیل پایه یک را در اختیار شما قرار میدهیم میتوانید با شماره بهترین وکیل پایه یک در تهران ارتباط بگیرید 

شماره وکیل پایه یک در تهران :09123087377

نتیجه‌گیری از مقاله بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران

اگر می‌خواهید بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران به مشکلات شما رسیدگی کند و برای حل مشکلات شما دست‌به‌کار شود می‌توانید با آقای هاشم دهقانیان از طریق شماره تماس (09123087377) و یا ایمیل (info@vakiledelssoz.com) در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *