مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره حقوقی فوری : با گسترش ارتباطات و تعاملات بین شرکت ‌ها، ادارات و افراد مختلف که هرروز در حال پیچیده شدن است، نیاز به یک فرد متخصص که بتوانید ما را در برابر حوادث بیمه کند، بیش از پیش احساس می‌شود.

همان‌ طور که میدانید هرگونه تعاملات در هر حیطه ‌ای چه اداری، تجاری و مواردی از این قبیل باید بر اساس قانون انجام شود تا در آن هیچ خللی به وجود نیاید، از آن سمت اگر شما از یک مشاور حقوقی استفاده کنید می‌توانید بهترین منافع را برای خود تعیین کنید. پس اگر به مشاوره حقوقی فوری احتیاج داشتید با بهترین مشاوره و کارشناس حقوقی، جناب آقای هاشم دهقانیان  در ارتباط باشید.

مزیت های  مشاوره حقوقی فوری:

امروزه با کسری زمانی اشخاص در زندگی روزمره مشاوره حقوقی می تواند نیاز فوری شما را برطرف نماید و شما را به هدف مورد نظر برساند.

انواع مشاوره حقوقی فوری:

مشاوره حقوقی فوری میتواند به اشکال مختلف ذیل صورت گیرد:

الف) مشاوره حقوقی فوری حضوری

ب) مشاوره حقوقی فوری تلفنی

ج) مشاوره حقوقی فوری آنلاین

شماره مشاوره حقوقی فوری:

اگر به یک مشاوره حقوقی فوری نیازمند هستید میتوانید با شماره 09123087377  برای مشاوره حقوقی فوری تماس بگیرید.

چرا باید از مشاوره حقوقی فوری استفاده کنیم؟

مطمئناً این سؤال برای شما هم پیش‌آمده است اصلاً چه نیازی به کمک گرفتن از یک مشاور و استفاده از مشاوره حقوقی است؟ جواب این سؤال بسیار روشن است، تمامی اموری که در حال انجام آن هستیم مشمول قانون می‌شود و برای آن قانون خاصی وجود دارد و اگر ما از این قانون باخبر نباشیم، ممکن است به دردسر بی افتیم.

حال این موضوع را در دامنه‌ی گسترده‌تر مانند یک شرکت در نظر بگیرید. فرض کنید شما می‌خواهید با یک شرکت دیگر یا ارگان دولتی بر سر موضوعی همکاری کنید و قراردادی انعقاد کنید. پس اول از همه شما باید نفع شرکت خود را از این قرارداد در نظر بگیرید و سپس اقدام کنید، ولی اگر شما به قانون مسلط نباشید نمی‌توانید نفع خودتان را قطعی کنید.پس از  مشاوره حقوقی فوری   استفاده کنید.

علت این موضوع هم یک مشکل است و آن‌هم این است که قانون بسیار گسترده است و شما آن‌قدر زمان ندارید که آن را یاد بگیرید، پس باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید، یکی از بهترین گزینه‌های شما کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی است تا او به شما کمک کند تا بتوانید قراردادی درست و اساسی که منفعت شما را بر اساس قانون تثبیت می‌کند ببندید.

چه زمانی باید از مشاوره حقوقی فوری استفاده کنیم؟

همان‌طور که در بالا گفته شد برای هر تعامل و ارتباط تجاری و اداری که قرار است بین اشخاص حقیقی و حقوقی انجام شود، نیاز است که از یک کارشناس حقوقی کمک گرفت تا به‌علاوه این‌که منافع ما را تثبیت می‌کند از خطاهای احتمالی که باعث ضرر ما می‌شود هم جلوگیری به عمل آید؛ اما تمام وظیفه یک مشاوره حقوقی این نیست و باید از یک مشاور حقوقی در تمام مراحل زندگی‌مان که با موارد قانونی در ارتباط هستیم کمک بگیریم.

  1. بررسی قراردادها

یکی از مهم‌ترین مواردی که ما به مشاوره حقوقی فوری نیاز داریم و باید به‌سرعت با یک مشاور حقوقی در ارتباط باشیم، انعقاد قرارهایمان است. این قراردادها ضامن تغییر سرنوشت و آینده ما هستند، پس نباید اشتباهی در آن‌ها رخ دهد که ما را از این منافع دور کند، پس باید بررسی و انعقاد قرارداد زیر نظر یک مشاوره و وکیل حقوقی انجام شود.

  1. امور دعاوی

یکی دیگر از مشکلات احتمالی که هر کسی ممکن است با آن برخورد داشته باشد دعاوی گوناگونی است که ممکن است به هر دلیل به وجود آید. در این دعاوی شما باید بتوانید در راستای منافع خود حرکت کنید و از حقوق خود دفاع کنید ولی این کار بسیار پیچیده است زیرا باید بر مبانی قانون مسلط باشید. اینجا است که استفاده از مشاوره حقوقی فوری به‌شدت احساس می‌شود. شما باید از یک مشاور متخصص در راستای دعاوی‌تان کمک بگیرید تا به بهترین شکل بتوانید از حقوق خود دفاع کنید.

  1. امور پژوهشی

بعضی اوقات باید در انجام امور پژوهشی از مشاوره حقوقی استفاده کنیم. این امور برای پیشبرد شرکت یا حل مشکلات آن استفاده می‌شود. در این روش کارشناس حقوقی ابتدا مطالعه گسترده‌ای را روی موضوع پژوهشی موردنظر انجام داده و سپس گزارش کاملی به همراه پیشنهاد‌هایش برای حل آن ارائه می‌دهد.

  1. امور خانوادگی

مشاور حقوقی فقط برای انعقاد قرارداد بین شرکت‌ها یا ارگان دولتی نیست و می‌تواند در مسائل و مشکلات خانوادگی نیز وارد شود. متأسفانه مشکلات خانوادگی با توجه به وضع حاکم در جامعه به‌شدت آشفته است و درصد این مشکلات روبه افزایش است.

پیشنهاد می شود مقاله روبرو را نیز بخوانید : بهترین وکیل خانواده در تهران

حال اگر شما به هر دلیل دچار این مشکل شدید اولین کاری که باید بکنید مشاوره با یک فرد حرفه‌ای است، زیرا همان‌طور که گفته شد قانون بسیار گسترده است و از کوچک‌ترین تبصره آن می‌توان بر علیه شما استفاده کرد پس شما باید فردی را داشته باشید که به‌جای شما از حقوقتان دفاع کند. پس شما نیاز به یک مشاوره حقوقی فوری دارید.

و اگر مشکل مهریه دارید مقاله فوق را مطالعه کنید: بهترین وکیل مهریه در تهران

مشاوره حقوقی فوری

تفاوت مشاور حقوقی با کارمندان فوری شما

مشاوره حقوقی برعکس کارمندان شما در شرکت شما استخدام نمی‌شود (البته در صورت نیاز می‌توان از مشاور حقوقی را به طور رسمی در سازمان استخدام کرد) و ارتباط مستقیم با سازمان شما ندارد. یک مشاوره حقوقی فقط توسط قراردادی برون‌سازمانی به شما در اموری مختلف کمک می‌کند تا درگیری قانونی نداشته باشید یا در تله‌های قانونی گیر نکنید. منظور از تله‌های قانونی مواردی است که شرکت یا ارگان مقابل شما برای شرکت شما قرار می‌دهد تا بتواند بیشترین نفع را خودش ببرد.

به‌علاوه مشاور حقوقی طبق قانون باید 10 درصد از درآمد قراردادهایش را به‌عنوان مالیات پرداخت کند که این برای کارمندان بسیار متفاوت است. حقوق یک مشاور حقوقی به‌صورت ساعتی تعیین می‌شود و به‌ اصطلاح به‌صورت ساعتی حقوق می‌گیرد و قرارداد یک مشاوره حقوقی با شرکت به‌صورت ساعتی مثلاً 200 ساعت بسته می‌شود و مشاور حقوقی فوری باید این زمان را در راستای خواسته‌ها و مشکلات قانونی شما صرف کند.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که یک مشاور حقوقی برعکس دارندگان پروانه وکالت، سردفتری و قضاوت که نمی‌توانند در سازمان شما استخدام شوند مگر این‌که مدرک خود را به‌صورت موقت نزد مرجع مربوط «تودیع» کنند، می‌تواند در هر قسمت سازمان شما استخدام شود.

وظایف مشاور حقوقی فوری

شاید برای شما هم سؤال باشد که دقیقاً مشاور حقوقی چه وظایفی دارد و چرا باید از آن استفاده کرد؟ همان‌طور که در بالا توضیح دادیم حیطه کاری یک مشاور حقوقی نظارت بر مفاد و انعقاد قرارداد، رسیدگی به دعاوی و اموری این‌چنینی است. ولی برای روشن‌سازی بیشتر می‌توان وظایف یک مشاوره حقوقی را به‌صورت زیر شرح داد.

  • تهیه متن قراردادها
  • انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه، مزایده و مواردی از این قبیل
  • رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری
  • بررسی و جمع آوری اطلاعات لازم برای دفاع از حق و حقوق شما
  • رسیدگی به کارهای ثبت، انحلال شرکت‌ها و تغییرات در ساختار
  • رسیدگی به مشکلات خانوادگی مانند طلاق، مهریه و حضانت فرزندان

البته این تنها موارد کمی از وظایف یک مشاور حقوقی است که حفظ حق و حقوق شما را تثبیت می‌کند.

شماره بهترین مشاوره حقوقی فوری

با توجه به موارد بالا شما باید به دنبال بهترین مشاور حقوقی باشید تا پرونده‌های حساس شما را سروسامان دهد. اگر می‌خواهید بهترین مشاور حقوقی پرونده شما را دنبال کند با هاشم دهقان‌زاده از طریق شماره تماس: 09123087377 و یا ایمیل: info@vakildelssoz.com در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *