بهترین وکیل مهریه در تهران

بهترین وکیل مهریه در تهران

بهترین وکیل مهریه در تهران :طبق آمار مراکز ثبت ازدواج و طلاق هرسال آمار طلاق در حال افزایش است و این امر به‌ویژه در بین زوج‌هایی رخ می‌دهد که مدت زیادی از ازدواج آن‌ها نگذشته است و حال کار آن‌ها به طلاق کشیده است.با ما تا انتهای مقاله وکیل در تهران همراه باشید.

شماره بهترین وکیل مهریه در تهران :

شماره بهترین وکیل مهریه در تهران09123087377   می باشد . که شماره میتوانید با تماس با وکیل مهریه تهران مشکل مهریه خود را با وکیل حل کنید .

 

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهریه تهران

اگر نیاز به وکیل ندارید و تنها مشاوره حقوقی مهریه با یک وکیل میخواهید میتوانید با  شماره فوق تماس بگیرید.البته حواستان باشد که شما نیز میتوانید از بهترین وکیل خانواده در تهران نیز استفاده کنید.

آدرس وکیل مهریه در تهران :

برای گرفتن ادرس خوب ترین وکیل مهریه در تهران میتوانید با شماره 09123087377   تماس بگیرید تا ادرس دفتر خود را برای شما ارسال کنیم.

به دلیل افزایش سرسام‌آور طلاق‌ها طرفین به نیاز به وکیل پیدا می‌کنند تا بتواند از حق‌وحقوق خود بهره‌مند شوند. با توجه به افزایش بی‌سابقه قیمت‌ها افرادی که در شرف طلاق هستند باید مهریه سنگینی را به همسر خود بپردازند ازاین‌رو این افراد به بهترین وکیل مهریه در تهران نیاز دارند تا بتواند خود را نجات دهند و مقدار کمتری دچار مشکل شوند.

کسانی که باید مهریه های سنگین بپردازند به دنبال وکیلی مجرب هستند تا آن‌ها را از مخمصه نجات داد. اما فقط این افراد نیست که به دنبال وکلای حرفه‌ای هستند  و همسر آن‌ها نیز به دنبال وکیلی است تا بتواند تمام حق وحقوق خود را از همسرش بگیرد.

مهریه چیست؟

مهریه کلمه‌ای عربی است که در فرهنگ‌نامه فارسی به آن کابین گفته می‌شود و اشاره دارد به هر نوع چیزی که دارای ارزش مالی باشد اعم از خانه، ماشین، زمین، مغازه، سکه، اجاره‌بهای خانه و مواردی از این قبیل. مهریه باید قابل نقل‌وانتقال (تملک) باشد.

شماره وکیل مهریه تهران
چرا باید وکیل مهریه در تهران بگیریم؟

میزان مهریه چگونه تعیین می‌شود؟

برای این‌که معلوم شود یک فرد باید در هنگام طلاق مهریه پرداخت کند یا نه باید دادگاه خانواده مراجعه شود و دادگاه پس از رسیدگی به این پرونده و بررسی مستندات اگر متوجه شود که زوج مهریه زوجه را در مدت زناشویی پرداخت نکرده او را محکوم به پرداخت مهریه می‌نماید و اگر طبق شواهد معلوم شود که زوج مهریه زوجه را در حین زناشویی پرداخت نمود است دیگری نیاز به پرداخت مهریه نیست و زوج از پرداخت مهریه مبرا می‌شود.

البته این امر درباره موارد غیر وجه نقدی صدق می‌کند و در مواردی که میزان معینی پول و یا سکه تعیین‌شده باشد با توجه به تورم و قیمت کنونی ارزش یا سکه قیمت مهریه تعیین می‌شود.

اعتراض به‌حکم توسط زوج چیست

نکته مهم درباره صدور حکم پرداخت مهریه این است که زوج می‌تواند به‌حکم اعتراض نمود که در این صورت پرونده او به دادگاه با اولویت بالاتر منتقل می‌شود تا رسیدگی گردد و اگر اشکالی در حکم صادره وجود داشته باشد، قاضی این حکم را تغییر می‌دهد و اگر ازنظر قاضی حکم درست بوده باشد زوجه می‌تواند به دادگاه بدوی (دادگاه اولیه صادرکننده حکم) رفته و درخواست مهریه نماید و حتی برای جلوگیری از فرار یا انتقال املاک زوج درخواست توقیف املاک را نماید.

در سند ازدواج نحوه پرداخت مهریه به سه صورت می‌تواند تعیین می‌شود.

  1. عندالمطالبه بودن مهریه

در این مدل زوجه هر زمان که بخواهد می‌توان مهریه خود را طلب نموده و زوج باید مهریه را بپردازد البته اگر این مهریه مدت‌زمان نداشته باشد، به‌عنوان‌مثال زوجه باهم توافق می‌کنند که تا 6 سال اول زندگی زوجه حق درخواست مهریه را نداشته باشد به‌علاوه تغییراتی که به دلیل بعضی از سو استفاده‌ها در این مدل اعمال‌شده و باعث محدود شدن بعضی از مسائل مانند زندان رفتن زوج می‌شود.پس میتوانید از وکیل مهریه استفاده کنید.

  1. عندالاستطاعه بودن مهریه

در این مدل با توجه به وضع مالی زوج تصمیم گرفته می‌شود و اگر معلوم شود که زوج توانایی پرداخت مهریه را نداشته باشد نیز به پرداخت مهریه نیست چه این مهریه 1 سکه باشد چه 10000 سکه، البته اگر فرد کارمند باشد 3/1 و یا 4/1 از حقوق او اگر فرزند داشته باشد به زوجه تعلق می‌گیرد. نیاز است که برای دریافت مهریه خودتان از وکیل مهریه در شهر تهران استفاده کنید.

  1. ترکیب

این مدل ترکیبی از عندالمطالبه و عندالاستطاعه است که با توافق زوج و زوجه نوشته می‌شود به این صورت که مثلاً مهریه 500 سکه است و 110 تا از آن عندالمطالبه و بقیه آن عندالاستطاعه است.

البته توجه به این نکته بسیار مهم است زوج و زوجه بعد از ازدواج می‌تواند با توافق با یکدیگر مدل مهریه را تغییر دهند یعنی از عندالمطالبه به عندالاستطاعه تغییر بدهند و بالعکس.

نکته‌ی مهم درباره مهریه این است که زوجه به هر دلیل اگر از مهریه خود بگذرد، به‌عنوان‌مثال در قبال دریافت حضانت فرزندانش، از مهریه خود بگذرد دیگر نمی‌تواند از زوج شکایت کرده و طلب مهریه نماید.

آدرس بهترین وکیل مهریه در تهران

وکیل مهریه در تهران

 وکیل مهریه در تهران برای مطالبه مهریه می‌توان خود اقدام نمود و به دادگاه رفت یا از یک وکیل مجرب مهریه درخواست نمود تا این کار را برای شما انجام دهد. البته با توجه به حساسیت و پیچیدگی این پرونده اصلاً توصیه نمی‌کنیم خود وارد عمل شوید و به دادگاه مراجعه کنید یا از خود دفاع نماید و از وکلای مجرب مهریه که سال‌ها در این زمینه تخصص دارند بهره ببرید تا درصد موفقیت خود را بالاتر ببرید. حال هر قدر این وکیل در کار خود متخصص‌تر و بهتر از بقیه باشد پرونده شما با سرعت بیشتر و درصد موفقیت بالاتری دنبال می‌شود.

ویژگی‌های بهترین  وکیل مهریه در تهران

وکلای مهریه باید دارای ویژگی‌هایی باشند تا بتوان به آن‌ها اعتماد نمود و پرونده خود را به آن‌ها سپرد که از مهم‌ترین این ویژگی‌ها تجربه کافی و سواد است. پس اگر به دنبال بهترین وکیل مهریه در تهران هستید باید به این ویژگی‌ها دقت کنید.

 

تجربه بهترین وکیل مهریه تهرانی

زمانی که یک وکیل مهریه انتخاب می‌کنید اولین کاری که باید بکنید دیدن تجربه او در این امور و میزان موفقیت او در پرونده‌های خانوادگی است این فاکتور به شما جهت درست را نشان می‌دهد.

علم وکیل مهریه

مسلماً هر قدر علم یک وکیل از امور و قوانین مدنی بیشتر باشد بهتر می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند و شما را به حق‌وحقوق خود برساند. توجه داشته باشید حداقل مدرک یک وکیل مجرب مهریه  لیسانس حقوق است.

اگر شما به دنبالی وکیلی دلسوز و متعهد هستید که مشکلات شما را به نحوه احسنت و در انجام این وظایف بسیار متعهد باشد و خود را برای حل مشکلات شما موظف بداند انجام دهد می‌توانید با آقای هاشم دهقانیان از طریق شماره تماس (09123087377) و یا ایمیل (info@vakiledelsooz.com) در ارتباط باشید.

2 thoughts on “بهترین وکیل مهریه در تهران

  1. لیعلا says:

    من یه مشکل مهریه داشتم میخاستم با شما یک مشاوره حقوقی مهریه بگیریم و وکیل مهریه نمیخام در تهران هستم ایا میشه فقط از مشاوره حقوقی مهریه در تهران استفاده کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *