بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران

وکالت به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شغل‌های جامعه که به‌طور مستقیم با قانون مدنی کشور در ارتباط است و به‌عنوان واسط موکل خودکارهای حقوقی و قضایی او را انجام می‌دهد. شغل وکالت به علت گستردگی بسیار بالا به چندین دسته مختلف تقسیم می‌شود که یکی از این موارد وکیل ملکی است که به دلیل اهمیت بسیار زیاد پرونده‌های ملکی شما باید به دنبال بهترین وکیل در تهران باشید تا بتوانید پرونده خود را با موفقیت به جلو ببرید.

مشاور و وکیل ملکی کیست؟

همان‌طور که گفته شد شغل وکالت به علت گستردگی بسیار زیاد به چندین دسته تقسیم‌شده است که هرکدام با توجه به تخصص خود خدمتی را به اجتماع ارائه می‌دهند، یکی از این انواع وکالت، وکیل ملکی است که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ اموال غیرمنقول به شما خدمت‌رسانی می‌کند. منظور از اموال غیرمنقول، به اموالی نظیر خانه، زمین و مواردی از این قبیل است که سروکار آن با وکیل ملکی است و جزو دعاوی ملکی حساب می‌شود.

همان‌طور که از صورت این امر مشخص است این امور نیز به فردی حرفه‌ای دارد تا بتواند از حقوق شما به‌خوبی حفاظت کند و بتواند شمارا به‌حقتان برساند. ازاین‌رو شما باید همواره به دنبال بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران باشید تا به‌علاوه این‌که به شما در مشکلات ملکی خود کمک می‌کند بتواند در زمینه‌های دیگر به شما مشاوره دهد.

حوزه‌های فعالیت وکیل ملکی

وکیل ملکی باید در حوزه‌های زیر تخصص داشته باشد تا بتواند به شما کمک کند. البته وکیل ملکی درزمینهٔ های دیگر نیز می‌تواند به شما کمک کند ولی پیشنهاد می‌شود برای هر حوزه فعالیت خود از وکیل در آن حوزه که تخصص بالایی دارد کمک بگیرید.

ازجمله حوزه‌هایی که وکیل ملکی می‌تواند در آن با توجه به تخصص خود مشارکت نماید و به شما کمک کند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • انتقال یا فروش مال غیر
 • تائید فسخ معامله
 • افراز ملک
 • مطالبه وجه التزام قراردادی
 • ممانت از حق
 • تنظیم اسناد رسمی
 • کلاه‌برداری ملکی
 • تعدیل اجاره‌بها
 • درخواست اجرت‌المثل ایام تصرف
 • باطل نمودن قرارداد اجاره
 • تقسیم ملک‌های مشاع
 • تخلیه ملک استیجاری
 • دریافت پایان کار
 • تصرف عدوانی
 • الزام به تحویل مبیع
 • جعل سند

خصوصیات وکلای ملکی

همان‌طور که گفته دعاوی ملکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما باید به بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه تا بتوانید از حق خود دفاع کنید، ولی از کجا باید دانست که یک وکیل ملکی صلاحیت این را دارد که پرونده شمارا دنبال نماید و به‌طورکلی باید دارای چه خصوصیتی باشد تا بتوان به او اعتماد نمود.

 1. تجربه کافی

تجربه در همه‌ی امور حرف اول را میزند و برای بهترین بودن باید تجربه‌ای طولانی وتوام با موفقیت را داشت. حال اگر شما به وکیلی که برای کارهای خود انتخاب کردید در داشتن تجربه کافی اعتماد دارید شک نکنید و پرونده خود را به او بسپارید.

برای این‌که بدانید یک وکیل دارای تجربه کافی است و در اصطلاح بهترین وکیل ملکی در تهران است شما باید به پرونده‌های سابق او نگاه کنید که با چه سرعتی سپری‌شده است و نتیجه آنچه بوده است. قطعاً با در نظر گرفتن این دو فاکتور شما می‌توانید بهترین وکیل ملکی در تهران را ازنظر تجربه بشناسید.

 1. سطح علمی

دومین عامل مهم در بهترین بودن داشتن علم کافی است، اما این علم باید چقدر باشد تا بتوان به آن اعتماد نمود. مطمئناً زمانی که شما به دنبال بهترین وکیل خود در تهران هستید با موارد متعددی بدخواهید خورد که ازنظر شما مناسب هستند و می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. ولی فراموش نکنید که سطح علمی این وکیل نیز شرط است و حداقل مدرک او باید لیسانس حقوق باشد تا بتوان به علم او اعتماد نمود.

اگر شما دو عامل بالا را در نظر بگیرید مطمئناً به بهترین وکیل ملکی تهران دست پیدا خواهید کرد و 100 درصد پرونده شما با برد خاتمه میابد (البته اگر درخواست شما به‌حق باشد).

دلایل اهمیت داشتن وکیل ملکی

مسلماً تا حالا برای شما سؤال پیش‌آمده است که چرا باید از وکیل ملکی استفاده کنیم و به‌جای هزینه برای این کار خودمان دست‌به‌کار بشویم بهتر نیست؟

در جواب به این سؤال باید به چند نکته دقت نمود تا دلیل اهمیت کمک گرفتن از وکیل ملکی را فهمید، که در ادامه آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

 1. نحوه‌ی اقامه‌ی دعوا

نحوه‌ی طرح شکایت به شکل کیفری و حقوقی در فرایند رسیدگی به شکایت بسیار تأثیرگذار است و می‌تواند سرنوشت پرونده شمارا تغییر دهید.

 1. جابه‌جایی طرفین

در این دعاوی ممکن است جای شاکی و متهم تغییر نماید ازاین‌رو شما باید یک وکیل مجرب داشته باشید تا بتواند از حقوق شما دفاع نماید و به‌جای برد شما با شکست مواجه نشوید.

 1. زمان مناسب

بهترین وکیل ملکی در تهران می‌داند چه زمانی باید دلیل‌های خود را به دادگاه اراده نماید و با ارائه برگ برنده خود در زمان مناسب روند پرونده را به سمت موفقیت ببرد.

 1. طرف مقابل

مطمئناً طرف مقابل شما از وکیل ملکی بسیار مجربی استفاده می‌کند تا شمارا شکست دهد به همین دلیل استفاده نکردن از وکیل ملکی می‌تواند بزرگ‌ترین اشتباه شما باشد و شمارا از حق خود محروم نماید.

با توجه به موارد بالا شما باید به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران باشید. اگر می‌خواهید بهترین وکیل حقوقی در تهران و بهترین مشاور کیفری پرونده شمارا دنبال کند با هاشم دهقان‌زاده از طریق شماره تماس: 09123087377 و یا ایمیل: info@vakildelssoz.com در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *