بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

قبل از این‌که به بحث بهترین وکیل خانواده در تهران مشغول شویم و به‌صورت تخصصی درباره وکیل خانواده سخن‌گوییم بهتر است با چند اصطلاح کلید نظیر داده‌گاه خانواده آشنا بشویم و تفاوت آن را با سایر دادگاه‌ها بیان کنیم.

دادگاه خانواده

بر اساس قانون اساسی ایران، اساس برگزاری تمام دعوای حقوقی در دادگاه‌های عمومی دادگستری اقامه و رسیدگی می‌شوند این در حالی است بعضی از دادگاه‌ها، مثل دادگاه خانواده به شکلی مخصوص برگزار می‌شود و دارای ساختار و نحوه قضاوت متفاوتی نسبت به دیگر دادگاه دارد. این دادگاه به‌صورت تخصصی می‌باشند و به پرونده‌های خاصی رسیدگی می‌کنند و به همین دلیل هر دو طرف چه شاکی و چه متهم باید به دنبال بهترین وکیل خانواده در تهران باشند.

صلاحیت‌های دادگاه خانواده

موارد صلاحیت‌های دادگاه خانواده بر اساس قانون حمایت از خانواده مشخص و تعیین‌شده‌اند. در پایین لیست جامعی از این موارد را برای شما آماده کرده‌ایم.

 • نکاح دائم و موقت به‌علاوه اذن در نکاح
 • نامزدی و خسارت ناشی از به هم خوردن نامزدی
 • شروط ضمن عقد در نکاح زوجین
 • ازدواج مجدد
 • مهریه
 • جهیزیه
 • تعیین نفقه زوجه و اجرت‌المثل ایام زوجیت
 • حضانت و نحوه ملاقات فرزند یا فرزندان
 • نسب
 • تمکین و نشوز
 • طلاق، رجوع و فسخ نکاح به‌علاوه بذل مدت و انقضای آن
 • سرپرستی کودکان بی‌سرپرست
 • اهدای جنین
 • تغییر جنسیت
 وکیل خانواده خوب در تهران
وکیل خانواده اقا در تهران

بهترین وکیل خانواده کیست؟

همان‌طور که در مبحث دادگاه خانواده توضیح دادیم، این دادگاه مختص به مسائلی که در بین جوامع خانوادگی نظیر طلاق، درخواست مهریه، تعیین نفقه زوجه، حضانت فرزندان و مواردی از این قبیل برگزار می‌شود پس وکیل خانواده به فردی گفته می‌شود که در این امور تجربه و مهارت دارد و برای حل این مدل مسائل می‌تواند پیش‌قدم شده و وکالت افراد دادخواست کننده را قبول کند.

در انتخاب وکیل خانواده باید دقت نمود از آنجایی که دعاوی خانوادگی به‌صورت تخصصی پیگیری می‌شوند باید از بهترین وکیل خانواده در تهران استفاده نمود تا بتوان به‌طور کامل از حقوق خود بهره‌مند شد و در دستیابی به حقوقمان اجحاف نشود.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید : بهترین وکیل پایه‌ یک در تهران 

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران

یکی از سؤالات بسیار رایج در بین عموم این است که چگونه می‌توان فهمید بهترین وکیل خانواده در تهران چه کسی است و چطور می‌توان آن را تشخیص داد.

جواب به این سؤال با توجه به چند فاکتور به‌راحتی قابل‌اندازه‌گیری است که ما چند تا از مهم‌ترین این موارد را برای شما شرح می‌دهیم.

 1. تجربه وکیل خانواده در تهران

تجربه در هر کاری حرف اول را می‌زند و می‌توان گفت تجربه مهم‌ترین موتور محرک به سمت موفقیت است پس شما نیز باید در انتخاب بهترین وکیل خانواده این مورد را در اولویت قرار دهید و درباره وکیلی که قرار است وکالت شمارا بر عهده بگیرد تحقیق نماید و ببینید چقدر در دعاوی خانواده تجربه دارد و به چه میزان در این دعاوی به موفقیت دست‌یافته است.

 1. میزان دانش فردی وکیل خانواده در تهران

میزان دانش وکیل یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در انتخاب یک وکیل باید در نظر گرفته شود. وکیل خانواده باید حداقل دارای مدرک لیسانس حقوق باشد تا بتوان او را یک وکیل خوب دانست. همچنین در انتخاب وکیل باید به این نکته دقت کرد که وکیل به چه میزان به مسائلی که شما از او می‌پرسید و مشاوره می‌خواهید تسلط دارد و آیا به‌خوبی می‌تواند جواب شمارا بدهد یا نه؟

زمانی که شما این دو گزینه را در انتخاب خود با اولویت بالا پیگیری کنید می‌توانید به یک وکیل خوب دست پیدا کنید ولی هنوز تا انتخاب بهترین چند قدم دیگر فاصله‌دارید.

 1. سرعت اتمام پرونده‌ها

یکی دیگر از مواردی که شما در هنگام انتخاب وکیل خانواده باید به آن دقت کنید این است که پرونده‌های این وکیل به‌طور متوسط چقدر طول می‌کشد تمام شود و نتیجه آن چیست. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران شما باید به سراغی وکیلی بروید که پرونده‌های خود را با سرعت نسبتاً بالایی به اتمام می‌رساند و غالب این پرونده‌ها موفق هستند.

البته منظور از سرعت اتمام پرونده را باید روشن‌سازی نمود. زمانی که وکیل شما از روال برگزاری دادگاه باخبر باشد و به‌علاوه به قانون‌های مدنی مسلط باشد و بداند دادگاه به شکل تحقیقات خود را انجام می‌دهد می‌تواند برای بالا بردن سرعت اجرای دادخواست شما تکنیک‌هایی را به کار ببرد تا با سرعت بیشتری این پرونده به نتیجه برسد.

معرفی بهترین وکیل خانواده در تهران

با توجه به موارد گفته‌شده بهترین وکیل خانواده در تهران به فردی گفته می‌شود که برای به نتیجه رسیدن پرونده شما از هیچ تلاشی چشم‌پوشی ننماید و خود را در انجام وظایفی که باعث می‌شود شما به‌حق خود برسید متعهد بداند.

به معنای دیگر شما باید کسی را به‌عنوان بهترین وکیل خانواده در تهران انتخاب نمایید که به‌طور دلسوزانه به دنبال پرونده شما باشد و برای رسیدن شما به موفقیت تمام توان خود را صرف نماید و این کار را فقط برای موفقیت شما انجام دهد نه با اهداف دیگر.

شماره بهترین وکیل خانواده در تهران 

اگر شما به دنبالی وکیلی دلسوز و متعهد هستید که مشکلات شمارا به نحوه احسنت و در انجام این وظایف بسیار متعهد باشد و خود را برای حل مشکلات شما موظف بداند انجام دهد و به تمام نگرانی شما پایان دهید می‌توانید با آقای هاشم دهقانیان از طریق شماره تماس (09123087377) و یا ایمیل (info@vakiledelssoz.com) در ارتباط باشید.

 

One thought on “بهترین وکیل خانواده در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *